Aukce 48
> Položka 164
Mervart Augustin 1889–1968
Léto na dědině, 1920
olej, plátno, rám, sklo, 55,5 × 61,5 cm, sign. PD Aug. Mervart 20
164
aukce 48
vyvolávací cena
34 000 Kč
€ 1 336
dosažená cena
36 000 Kč
Bubeníček Ota 1871–1962
Letní krajina s chalupou
165
48
16 000 Kč / 629 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Hudeček Antonín 1872–1941
Odraz v řece
166
48
24 000 Kč / 943 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Hudeček Antonín 1872–1941
Louka v horách
167
48
16 000 Kč / 629 €
vyvolávací cena:
Havelka Roman 1877–1950
Lesní potok, 1930
168
48
24 000 Kč / 943 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Líbal František 1896–1974
Lužnice pod Majdalenou, 1965
169
48
14 000 Kč / 550 €
vyvolávací cena:
Stropní svítidlo
170
48
34 000 Kč / 1 336 €
vyvolávací cena: