Aukce 49
> Položka 50
Lustr
Čechy, 1. třetina 20. stol., pravděpodobně Jan Kotěra nebo jeho okruh, patinovaný bronz, mosaz, mléčné sklo, čtyřplamenný lustr, rozměry 59 × 49 × 49 cm
50
aukce 49
vyvolávací cena
90 000 Kč
€ 3 526
Putti s náručí zvonků
51
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
Váchal Josef 1884–1969
Česká madona, 1950
52
30 000 Kč / 1 176 €
vyvolávací cena:
Váchal Josef 1884–1969
Salomé
53
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
Panuška Jaroslav 1872–1958
54
7 000 Kč / 274 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
Černý Karel 1910–1960
Bez názvu, 1945
10 000 Kč / 392 €
vyvolávací cena:
Kaplický Josef 1889–1962
Sedící dívka, 40. léta 20. století
56
16 000 Kč / 627 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena: