Aukce 49
> Položka 324
Anatomický plakát, IV
litografie, papír, lehce poškozeno, 95 × 69,5 cm, sign. UD v tisku Dr. Hoelemann
324
aukce 49
vyvolávací cena
13 000 Kč
€ 509
Anatomický plakát, III
325
13 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
Scheiner Arthur 1863–1938
Návrh k ilustracím Kulihrášek na řemesle
326
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Šprachta Emanuel 1894–1953
Váza Akvarijní svět
327
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
Brychta Jaroslav (1895-1971)
Krasojezdkyně, Žokej, Krysař – 3 ks
328
18 000 Kč / 705 €
vyvolávací cena:
Nástolec
329
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Brychta Jaroslav (1895-1971)
Kuře
330
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena: