Aukce 50
> Položka 12
Adamus Karel *1943
strojopis, papír, 30 × 21 cm, sign. PD tužkou Karel Adamus
aukce 50
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 116
dosažená cena
3 000 Kč
Maur Milan *1950
V rytmu letu bělásků, 1997
13
50
48 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
Houser Milan *1971
Bez názvu, 2010
14
50
22 000 Kč / 848 €
vyvolávací cena:
Kolář Jiří 1914–2002
Bez názvu – 4ks, 1975, 1976, 1978
15
50
32 000 Kč / 1 234 €
vyvolávací cena:
Kolář Jiří 1914–2002
Bez názvu, 1964
50
18 000 Kč / 694 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří 1914–2002
1 1/2 litru odvahy, 60. léta 20. stol.
18
50
55 000 Kč / 2 120 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
Zeměkoule – dóza na cigarety
19
50
5 000 Kč / 192 €
vyvolávací cena: