Uzávěry vinných lahví – 2 ks
puncováno německým puncem, Německo, 1. třetina 20. stol., stříbro, ryzost 925/1000, hmotnost brutto 42,00 g, menší zátka s mistrov. zn. GK (průměr 4,2 cm), druhá zátka kruhová, zužující se směrem k hrdlu (průměr 5 cm)
51
aukce 50
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 308
dosažená cena
10 000 Kč