Anker Steinbaukasten, Friderich Ad. Richter, fa
Kamenná stavebnice Anker
Německo, Rudolfstadt, výroba Friderich Ad. Richter, od r. 1880, umělý kámen (písek, lněný olej, křída), kamenné kostky mají barvu pískovce, cihly a břidlice, dřevěná krabice s papírovými etiketami a plánkem uložení kostek (poškozena), rozměr krabice 27 × 4,5 × 19 cm, některé kameny poškozeny, nekompletní
125
aukce 50
vyvolávací cena
2 000 Kč
€ 77
dosažená cena
2 000 Kč