Aukce 50
> Položka 169
Šachy – 34 ks
Střední Evropa, konec 19. století, polychromované řezbované dřevo, 32 + 2 ks, max. výška 9 cm
169
aukce 50
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 694
Křížek pro soukromou zbožnost
170
50
12 000 Kč / 463 €
vyvolávací cena:
Potulný obchodník
171
50
10 000 Kč / 386 €
vyvolávací cena:
Scéna s loveckým motivem, 18./19. stol.
172
50
26 000 Kč / 1 002 €
vyvolávací cena:
173
50
26 000 Kč / 1 002 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
Velký košík na ovoce
174
50
12 000 Kč / 463 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Tavík František Šimon 1877–1942
Les grands boulevards v Paříži, 1908
175
50
10 000 Kč / 386 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena: