Miler Zdeněk 1921–2011

Krteček

litografie, papír, pasparta, rám, sklo,14,5 × 7,5 cm, sign. UD Zdeněk Miler 22. 1. 88

238 aukce 50

vyvolávací cena 15 000 Kč € 578

pol. č.1
aukce: 51
15 000 Kč / 585 €
vyvolávací cena:
pol. č.2
aukce: 51
2 000 Kč / 78 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.3
aukce: 51
8 000 Kč / 312 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.4
aukce: 51
14 000 Kč / 546 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.5.1
aukce: 51
16 000 Kč / 625 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.5.2
aukce: 51
16 000 Kč / 625 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena: