Aukce 51
> Položka 108
Netík Miroslav *1920
Kohouti, 1975
olej, plátno, rám, 105 × 105 cm, sign. UD M. Netík 75, LD 29. XII
108
aukce 51
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 937
dosažená cena
26 000 Kč
Netík Miroslav *1920
Dáma s deštníkem, 1975
109
51
10 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Štolfa Miroslav 1930–2018
Bez názvu, 1969
110
51
28 000 Kč / 1 093 €
vyvolávací cena:
Navrátil Pavel 1922–1988
Bez názvu, 1965
111
51
18 000 Kč / 703 €
vyvolávací cena:
Navrátil Pavel 1922–1988
Bez názvu, 1978
112
51
10 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Navrátil Pavel 1922–1988
Bez názvu, 1970
113
51
24 000 Kč / 937 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Kybal Antonín Rudolf 1901–1971
Koberec – 2 ks
114
51
12 000 Kč / 468 €
vyvolávací cena: