Velká mísa na ovoce
mistrovská značka achruch, punc Diana, Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., stříbro, hmotnost netto 652,00 g, ryzost 800/1000, hluboká oválná mísa s členitým okrajem, lemy zdobeny perlovcem, výrazný plastický dekor s motivy plodů a úponků, po stranách dvě uši ve tvaru labutích hlav, rozměr 41,5 × 23,5 × 7,5 cm
214
aukce 51
vyvolávací cena
16 000 Kč
€ 625
dosažená cena
16 000 Kč