akvarel, papír, uhel, pasparta, rám, sklo, 29 × 21 cm, sign. PD tužkou Foltýn
Provenience: soukromá sbírka Ing. Karel Vavřík, Opava, sběratel, 2. polovina 30. let 20. století.