Aukce 53
> Položka 216
Neogrády László 1896–1962
Husopaska
olej, dřevěná deska, rám, 18 × 32 cm, sign. PD Neogrady László
216
aukce 53
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 387
Tavík František Šimon 1887–1942
Podzimní alej, 1932
217
53
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
Krabička
218
53
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
Hráčský stolek
219
53
12 000 Kč / 464 €
vyvolávací cena:
Číla Otakar 1894–1977
Siesta
220
53
22 000 Kč / 851 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
Myslbek Josef Václav 1848–1922, Franta Anýž, fa
Chrt
221
53
85 000 Kč / 3 289 €
vyvolávací cena:
Malířský stojan z atelieru malíře O. Číly
222
53
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: