Aukce 54
> Položka 26
Špaňhel Jakub (*1976)
Noe a krkavec, 2012–2014
akryl, plátno
100 × 76 cm, sign. na rubu Jakub Špaňhel 2012–14 "NOE A KRKAVEC", Z cyklu Reynkovských obrazů.,
26
aukce 54
vyvolávací cena
70 000 Kč
€ 2 889
dosažená cena
120 000 Kč
Reynek Bohuslav (1892–1971)
Kalvárie II (Ukřižování), 1943–1949
27
54
85 000 Kč / 3 508 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
Hartmann Jan Jakub (1658–1736)
Krajina s pocestnými
28
54
800 000 Kč / 33 017 €
vyvolávací cena:
Wiener kunstkeramische Werkstätten, fa
Dívka s květy
29
54
5 000 Kč / 206 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Lebeda Otakar ( 1877–1901)
Dívka ve fialovém, 1900
54
300 000 Kč / 12 381 €
vyvolávací cena:
300 000 Kč
dosažená cena:
Brunner Vratislav Hugo (1886–1928), Artěl
Pomona
54
32 000 Kč / 1 321 €
vyvolávací cena:
Ženy
32
54
15 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena: