Valenta Jiří (1936–1991)

Bez názvu, 1968

olej, deska, rám
72 × 25 cm, sign. na rubu JIŘÍ VALENTA 68

77 aukce 54

vyvolávací cena 70 000 Kč € 2 889

pol. č.78
aukce: 54
36 000 Kč / 1 486 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.79
aukce: 54
75 000 Kč / 3 095 €
vyvolávací cena:
pol. č.80
aukce: 54
5 000 Kč / 206 €
vyvolávací cena:

pol. č.81
aukce: 54
60 000 Kč / 2 476 €
vyvolávací cena:
pol. č.82
aukce: 54
6 000 Kč / 248 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.83
aukce: 54
3 000 Kč / 124 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena: