Aukce 54
> Položka 77
Valenta Jiří (1936–1991)
Bez názvu, 1968
olej, deska, rám
72 × 25 cm, sign. na rubu JIŘÍ VALENTA 68
77
aukce 54
vyvolávací cena
70 000 Kč
€ 2 889
Považan Josef (1932–1992)
STRUKTURNO BRUN
78
54
36 000 Kč / 1 486 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
Paur Jaroslav (1918–1987)
Město, 1976
79
54
75 000 Kč / 3 095 €
vyvolávací cena:
Hovadík Jaroslav (1935–2011)
Bez názvu, 60. léta 20. stol.
80
54
5 000 Kč / 206 €
vyvolávací cena:
Paolo Tilche (1925–2003), Sirrah, fa
Podlahová lampa, model 3S
81
54
60 000 Kč / 2 476 €
vyvolávací cena:
Kyncl František (1934–2011)
Bez názvu, 1978
82
54
6 000 Kč / 248 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
Istler Josef ()
Bez názvu, 1945
83
54
3 000 Kč / 124 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena: