Paur Jaroslav (1918–1987)
Větve u zdi, 1960
olej, plátno
67 × 93 cm, sign. PD J Paur 60, Jaroslav Paur (1918–1987) studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. J. Obrovského. Již během studií v r. 1946 se stal členem S.V.U. Mánes.
108
aukce 54
vyvolávací cena
100 000 Kč
€ 4 127
dosažená cena
100 000 Kč