Helena Johnová (1884–1962)
Čechy, návrh Helena Johnová v letech 1937–1938, keramika s reliéfní glazurou, výška 12 cm
Lit.: Hořava Jiří, První dáma české keramiky. Helena Johnová (1884–1962). Provenience: z významné sbírky keramiky 20. století.
123
aukce 54
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 206