sign. v tisku J. Váchal, zn. tiskárny Ant. Vítek, Čechy, návrh v r. 1916 J. Váchal pro Dekorace českých umělců, vytiskl Ant. Vítek Junr., vydavatel A. Münzberg, litografie, rám (rozměr 66 x 85 cm), sklo
Mgr. P. Jirásek.: Váchalova 4-6 barevná litografie vznikla v roce 1916 pro sérii prestižních Dekorací českých umělců za přitomnosti Jaro Procházky a Josefa Váchala, který kámen signoval.