Aukce 55
> Položka 161
Kaván František 1866–1941
Zimní krajina, po roce 1910
olej, lepenka, rám, sklo, 25 × 30 cm, sign. PD Kaván
161
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 3
dosažená cena
28 000 Kč
Tavík Šimon František 1877–1942
Hora Fuji v Japonsku, 1928
162
38 000 Kč / 2 €
vyvolávací cena:
Zasněžené Quai de la Tournelle, Paříž, 1909
163
10 000 Kč
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Podzim, 1904
164
18 000 Kč
vyvolávací cena:
Lodě se zeleninou v Benátkách, 1909
165
22 000 Kč
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Wiedmann Karl (1905–1992), WMF MYRA, fa
166
7 000 Kč
vyvolávací cena:
Ullmann Josef 1870–1922
Za ohradou, 1915
167
72 000 Kč / 3 €
vyvolávací cena: