Aukce 56
> Položka 197
Mucha Alfons 1860–1939
Políbení jara, 1919
litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 52,5 × 37,5 cm, sign. LD tužkou Mucha 1919 PD v tisku Mucha
197
aukce 56
vyvolávací cena
24 000 Kč
Secesní tác s hlavou dívky
198
56
6 000 Kč
vyvolávací cena:
Nápojová souprava – 7 ks
199
56
3 000 Kč
vyvolávací cena:
Schnirch Bohuslav 1845–1901, Anýž Franta, fa
Svatý Jiří zabíjí draka
200
56
12 000 Kč
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Novák Josef, Anýž Franta, fa *1883
Slovanská tanečnice
201
56
8 000 Kč
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Navrátil Vladimír 1907–1975
Studie pomníku Boženy Němcové
202
56
15 000 Kč / 558 €
vyvolávací cena:
Koberec s figurami
203
56
22 000 Kč
vyvolávací cena: