Neznámý autor

Portrét dívky se džbánem

olej, plátno, rám, 19,5 × 15,5 cm, sign. na rubu tužkou

215 aukce 56

vyvolávací cena 10 000 Kč

pol. č.216
aukce: 56
10 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.217
aukce: 56
9 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.219
aukce: 56
18 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.220
aukce: 56
5 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.221
aukce: 56
9 000 Kč
vyvolávací cena: