Aukce 57
> Položka 73
Kučera Zdeněk 1935–2016
Barvy rozumu, 2003
akryl, plátno, 60 × 60 cm, sign. na rubu rámu ZD. KUČERA: BARVY ROZUMU AKRYL V/2003
Provenience: dílo pochází z pozůstalosti autora.
73
aukce 57
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 573
dosažená cena
30 000 Kč
Olešová Bohuslava *1951
Bez názvu, 1983
74
57
7 500 Kč / 286 €
vyvolávací cena:
Novosad Karel *1944
Kompozice, 1973
75
57
3 000 Kč / 115 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:
Trs Zdeněk *1985
Dvojice VIII, 2020
76
57
110 000 Kč / 4 198 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
Kubistická stropnice Hvězda
77
57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Mirvald Vladislav 1921–2003
Kaňkáž, 1963
78
57
32 000 Kč / 1 221 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
Mirvald Vladislav 1921–2003
Kaňkáž, 1963
79
57
32 000 Kč / 1 221 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena: