Kolář Jiří 1914–2002

Bez názvu, 1963

muchláž, papír, rám, sklo, 25 × 17 cm, sign. na rubu uprostřed J. K. 63
Provenience: dílo pochází z významné zahraniční sbírky přítele Jiřího Koláře.

1 aukce 58

vyvolávací cena 12 000 Kč € 472

dosažená cena 16 000 Kč