CHARITATIVNÍ AUKCE Špaňhel Jakub *1976

Lustr v okně, 2020

kombinovaná technika, MDF, 220 × 117 cm, sign. na rubu „LUSTR V OKNĚ“ Špaňhel 2020
Výrazný talent Jakuba Špaňhela se projevil již na Akademii výtvarných umění, kde absolvoval s cyklem velkoplošných obrazů s tématem interiérů kostelů. Pro Špaňhela je typický specifický malířský projev a práce v cyklech, které jsou zaměřeny většinou na jedno téma. Vedle proslulého cyklu chrámových interiérů jsou další významné série aktů, květin, krajin, portrétů či v poslední době benzinových stanic a budov centrálních bank jednotlivých zemí. Jeho práce se objevují na většině významných přehlídek maleb a jsou lákavou investicí pro řadu sběratelů a obdivovatelů umění.

Díla vznikla pro první projekt GALERIE FASÁDA.

3 aukce 59

vyvolávací cena 150 000 Kč € 5 894

dosažená cena 150 000 Kč

pol. č.4
aukce: 59
16 000 Kč / 629 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.5
aukce: 59
16 000 Kč / 629 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.6
aukce: 59
22 000 Kč / 865 €
vyvolávací cena:

pol. č.7
aukce: 59
20 000 Kč / 786 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.8
aukce: 59
26 000 Kč / 1 022 €
vyvolávací cena:
pol. č.9
aukce: 59
10 000 Kč / 393 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena: