Zoubek Olbram 1926–2017
Ještě děkuji, 2004
částečně zlacený cement, patinováno, autorský výdusek,
50,5 × 51 cm, sign. PD O ZOUBEK, na rubu O ZOUBEK
Přiložen Certifikát pravosti Nadačního fondu Kmentová Zoubek
94
aukce 59
vyvolávací cena
110 000 Kč
€ 4 322
dosažená cena
160 000 Kč