Šetelík Jaroslav 1881–1955

Pohled na Hradčany, 40. léta 20. stol.

olej, plátno, rám, sklo, 60 × 80 cm, sign. PD JAROSLAV ŠETELÍK

154 aukce 59

vyvolávací cena 46 000 Kč € 1 807

dosažená cena 50 000 Kč

pol. č.155
aukce: 59
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.156
aukce: 59
36 000 Kč / 1 415 €
vyvolávací cena:
pol. č.157
aukce: 59
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:

pol. č.158
aukce: 59
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.159
aukce: 59
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
pol. č.160
aukce: 59
6 000 Kč / 236 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena: