Trnka Jiří 1912–1969

Sen noci svatojánské, 1961

litografie, ruční papír, pasparta, rám, sklo, 44,4 × 32,8 cm, sign. LD tužkou 141 V Trnka 61

221 aukce 59

vyvolávací cena 34 000 Kč € 1 336

pol. č.222
aukce: 59
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.223
aukce: 59
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.224
aukce: 59
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.225
aukce: 59
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.226
aukce: 59
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.227
aukce: 59
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena: