Scheiner Artuš, 1863–1938

Kulihrášek – trosečník

tuš, akvarel, papír, 30 × 36 cm, pod každou ilustrací sign. PD Scheiner

225 aukce 59

vyvolávací cena 5 000 Kč € 196

dosažená cena 26 000 Kč

pol. č.226
aukce: 59
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.227
aukce: 59
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
pol. č.228
aukce: 59
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.229
aukce: 59
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.230
aukce: 59
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
pol. č.231
aukce: 59
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena: