Kučera Tomáš *1996

Vase process, 2020

tavená plastika, částečně leštěno, průměr 23 cm, výška 7,5 cm, sign. zespodu TOMÁŠ KUČERA 2021 Provenience: získáno z ateliéru autora.

36 aukce 61

vyvolávací cena 40 000 Kč € 1 668

pol. č.37
aukce: 61
380 000 Kč / 15 847 €
vyvolávací cena:
600 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.38
aukce: 61
50 000 Kč / 2 085 €
vyvolávací cena:
pol. č.39
aukce: 61
55 000 Kč / 2 294 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.41
aukce: 61
10 000 Kč / 417 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.42
aukce: 61
200 000 Kč / 8 340 €
vyvolávací cena:
250 000 Kč
dosažená cena: