Velké párové empírové svícny
vídeňský lotový punc F - Brno ( ) 181 , zásobovací značka VR od r. 1807, taxovací značka do r. 1824, mistrovská značka, Rakousko-Uhersko, stříbro, ryzost třináct lotů, hmotnost netto dohromady 923,80g, štíhlé kónické nožky s jemně gravírovanými prstenci, na boku podstavy malý rytý monogram A. T. (na jedné podstavě 1cm vlasová trhlina), široké tulejky s prosekávaným rámováním, výška 31cm
126
aukce 62
vyvolávací cena
36 000 Kč
€ 468