Oliva Frederico 1880–1920

Prodavač ovoce

olej, plátno, rám, sklo, 79,5 × 63,5cm, sign. LD F. Oliva

128 aukce 62

vyvolávací cena 38 000 Kč € 550

pol. č.129
aukce: 62
12 000 Kč / 89 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.130
aukce: 62
7 000 Kč / 285 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.131
aukce: 62
9 000 Kč / 67 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.132
aukce: 62
8 000 Kč / 326 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.133
aukce: 62
3 000 Kč / 122 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.134
aukce: 62
3 000 Kč / 122 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena: