Nástěnný věšák s lístky a květy

Rakousko-Uhersko, přelom 19./20. stol., zlacený mosazný plech, litá mosaz, mořené dřevo, 1 původní skleněná mugle, pozdější skleněné korálky, nástěnný věšák s dekorem divokých květů, bobulí a lístků, 5 závěsných háků, délka 62cm, plech v jednom místě drobně poškozen

130 aukce 62

vyvolávací cena 7 000 Kč € 285

dosažená cena 9 000 Kč

pol. č.131
aukce: 62
9 000 Kč / 67 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.132
aukce: 62
8 000 Kč / 326 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.133
aukce: 62
3 000 Kč / 122 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.134
aukce: 62
3 000 Kč / 122 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.135
aukce: 62
5 000 Kč / 204 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.136
aukce: 62
18 000 Kč / 734 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena: