Nástěnný věšák s lístky a květy
Rakousko-Uhersko, přelom 19./20. stol., zlacený mosazný plech, litá mosaz, mořené dřevo, 1 původní skleněná mugle, pozdější skleněné korálky, nástěnný věšák s dekorem divokých květů, bobulí a lístků, 5 závěsných háků, délka 62cm, plech v jednom místě drobně poškozen
130
aukce 62
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 285
dosažená cena
9 000 Kč