Štáfl Otakar 1884–1945

Ledové pleso, 1924

olej, plátno na lepence, rám, 44,7 × 65,4 cm, sign. LD Štáfl 1924 Ledové pleso

157 aukce 62

vyvolávací cena 6 000 Kč € 245

dosažená cena 6 500 Kč

pol. č.158
aukce: 62
12 000 Kč / 489 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.159
aukce: 62
10 000 Kč / 408 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.160
aukce: 62
7 000 Kč / 285 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.161
aukce: 62
10 000 Kč / 408 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.162
aukce: 62
36 000 Kč / 1 468 €
vyvolávací cena:
100 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.163
aukce: 62
11 000 Kč / 449 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena: