Hluboké mísy – 2 ks

německý punc, mistrovská značka HB, Německo, 2. třetina 20. stol., stříbro, ryzost 835/1000, čiré, broušené sklo, hluboké misky s probrušovaným dekorem čoček a stříbrnou montáží na lemu, výška 9 cm, průměr 19 cm
dohromady

169 aukce 62

vyvolávací cena 6 500 Kč € 265

pol. č.170
aukce: 62
5 000 Kč / 204 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.171
aukce: 62
3 500 Kč / 143 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.172
aukce: 62
3 000 Kč / 122 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.173
aukce: 62
24 000 Kč / 979 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.174
aukce: 62
24 000 Kč / 979 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.175
aukce: 62
5 000 Kč / 204 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: