Za zrcadlem No. 250, Pocta Aimé a Marguerite Maeghtovým, 1982

sítotisk, 38 x 28 cm, první vydání s 25 původními litografiemi některých z největších umělců 20. stol.: Steinberg, Chagall, Mir , Palazuelo, van Velde, Rebeyrolle, T pies, Tal Coat, Alechinsky, Ubac, Bury, Klapheck, Titus-Carmel, Monory, Adami, Arakawa, Riopelle, Takis, Gardy-Artigas, Fiedler, Chillida, Kelly, Bazaine, Garache; vydalo Imprimerie moderne, Lion Paris, 1982

45 aukce 63

vyvolávací cena 12 000 Kč € 508

pol. č.46
aukce: 63
180 000 Kč / 7 617 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.47
aukce: 63
40 000 Kč / 1 693 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.48
aukce: 63
9 000 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.49
aukce: 63
9 000 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.50
aukce: 63
9 000 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.51
aukce: 63
9 000 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena: