Za zrcadlem No. 250, Pocta Aimé
a Marguerite Maeghtovým, 1982
sítotisk, 38 x 28 cm, první vydání s 25 původními litografiemi
některých z největších umělců 20. stol.: Steinberg, Chagall, Mir ,
Palazuelo, van Velde, Rebeyrolle, T pies, Tal Coat, Alechinsky, Ubac,
Bury, Klapheck, Titus-Carmel, Monory, Adami, Arakawa, Riopelle,
Takis, Gardy-Artigas, Fiedler, Chillida, Kelly, Bazaine, Garache;
vydalo Imprimerie moderne, Lion Paris, 1982
aukce 63
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 508