Nesázal Michal *1963

Teacher, 1996

olej, plátno, rám, 131 × 95 cm, sign. na rubu PN NESÁZAL 96
Michal Nesázal, výrazný malíř nastupující na uměleckou scénu na počátku devadesátých let se stal v roce 1992 Laureátem Ceny Jindřicha Chalupeckého.

47 aukce 63

vyvolávací cena 40 000 Kč € 1 693

dosažená cena 42 000 Kč

pol. č.48
aukce: 63
9 000 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.49
aukce: 63
9 000 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.50
aukce: 63
9 000 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.51
aukce: 63
9 000 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.52
aukce: 63
9 000 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.53
aukce: 63
9 000 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena: