Titlová-Ylovsky Margita *1957
Bez názvu, 1984
ombinovaná technika, papír, rám, sklo, 59 × 82 cm,
sign. PD Margita Titlová, 1984
Provenience: majitel získal z ateliéru autora.
Provenience: majitel získal z ateliéru autorky.
86
aukce 63
vyvolávací cena
38 000 Kč
€ 1 608