Titlová-Ylovsky Margita *1957

Bez názvu, 1984

ombinovaná technika, papír, rám, sklo, 59 × 82 cm, sign. PD Margita Titlová, 1984 Provenience: majitel získal z ateliéru autora.
Provenience: majitel získal z ateliéru autorky.

86 aukce 63

vyvolávací cena 38 000 Kč € 1 608

pol. č.87
aukce: 63
20 000 Kč / 846 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.88
aukce: 63
20 000 Kč / 846 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.89
aukce: 63
85 000 Kč / 3 597 €
vyvolávací cena:
85 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.90
aukce: 63
36 000 Kč / 1 523 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.91
aukce: 63
16 000 Kč / 677 €
vyvolávací cena:
pol. č.92
aukce: 63
75 000 Kč / 3 174 €
vyvolávací cena: