Aukce 63
> Položka 207
Pároví barokní andělíčci – 2 ks
střední Evropa, 1. polovina 18. stol., dřevo, původní polychromie v dobrém stavu, 2 ks zlaceno, délka 39 a 36 cm
Plastiky jsou určeny pro soukromou zbožnost. dohromady
207
aukce 63
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 931
Oplatnice
208
63
12 000 Kč / 508 €
vyvolávací cena: