Aukce 64
> Položka 143
Born Adolf 1930–2016
Cour a Courek, 1972
tuš, akvarel, papír, rám, sklo, ve výřezu 16,3 × 19,3 cm, sign. PD aBorn 1972
143
aukce 64
vyvolávací cena
14 000 Kč
€ 589
dosažená cena
36 000 Kč
Boštík Václav 1913–2005
Dvě hlavy, 1953–1955
1
65
12 000 Kč / 492 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Drupol, Československo
Párové lampičky
2
65
5 000 Kč / 205 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří 1914–2002
Brouk, 1962
3
65
16 000 Kč / 656 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří 1914–2002
Bez názvu, 1967
4
65
32 000 Kč / 1 311 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena:
Ovčáček Eduard 1933–2022
Bez názvu, 1977
5
65
65 000 Kč / 2 664 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
Ovčáček Eduard 1933–2022
Nástroje I, 1988
6
65
16 000 Kč / 656 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena: