Eichwald, fa
Velká váza s astrami a lekníny
vtlačené a malované číslice, Čechy,
pravděpodobně Dubí u Teplic, glazovaná
keramika, poloplastický malovaný
a zlacený dekor, výška 43 cm, drobně
odborně restaurováno
92
aukce 65
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 328
dosažená cena
8 000 Kč