Toaletka

Střední Evropa, přelom 19./20. stol., dřevěný světle dýhovaný toaletní stolek s fazetovaným zrcadlem, černě mořené žlábkované nožky, skleněná horní deska, výška 141 cm, šířka 86 cm, hloubka 53 cm

1 aukce 11

vyvolávací cena 18 000 Kč € 675

dosažená cena 18 000 Kč