Aukce 4
> Položka 16
Svícen se dvěmi škrtátky po boku - Rosenthal
něm. punc, podglazurní značka Rosenthal Selb Bavaria, porcelán, stříbro, Německo, Selb, 20. léta 20. stol.., osmiboká nízká miska, výška 4,5 cm
16
aukce 4
vyvolávací cena
5 000 Kč
dosažená cena
5 000 Kč
Solnička
4
4 500 Kč
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:
Pohárek
18
4
2 000 Kč
vyvolávací cena:
František Bibus
Párové svícny
19
4
12 000 Kč
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Mísa
4
10 000 Kč
vyvolávací cena:
Slánka
21
4
6 000 Kč
vyvolávací cena:
Likérky s tácem ve stylu Art deco
22
4
8 500 Kč
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena: