Slánka s kobaltovou vložkou

vtlač. GMC, puncováno, Anglie, pozdní 19. stol., stříbro, hmotnost 23,50 g, vložka z kobaltového skla, prolamovaný ornamentální dekor, víčko s jedním otvorem, výška 7 cm

175 aukce 10

vyvolávací cena 2 000 Kč € 70

pol. č.75
aukce: 4
15 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.76
aukce: 4
25 000 Kč
vyvolávací cena:
33 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.77
aukce: 4
4 500 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.78
aukce: 4
9 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.79
aukce: 4
11 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.80
aukce: 4
6 000 Kč
vyvolávací cena: