Dóza na čaj se stříbrnou montáží

modrá podglaz. zn. mečů, Míšeň, 1. čtvrt. 20. stol., stříbro, porcelán, malováno, výška 10,5 cm Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.

49 aukce 5

vyvolávací cena 8 000 Kč

pol. č.50
aukce: 5
4 000 Kč
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.51
aukce: 5
18 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.52
aukce: 5
9 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.53
aukce: 5
9 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.54
aukce: 5
10 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.55
aukce: 5
4 500 Kč
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena: