Cestovní souprava v dřevěné kazetě
rakousko-uherský punc pro cizí zboží 800/1000, německý punc, Německo, po r. 1868, 2 šálky s podšálky, 2 lžičky, stříbro, hmotnost 180,40 g, dřevěná kazeta s nálepkou Silbenwarenfabrik Prag S. Kohn´s Sohn lehce poškozena, výška šálku 7,5 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
8
aukce 6
vyvolávací cena
11 000 Kč
€ 350