Tiffany & Company

Nůž na dopisy

vtlač. zn. TIFFANY, USA, New York, přelom 19./20. stol., stříbro, ryzost 900/1000, hmotnost 30,60 g, kostěnná rukojeť, zdobeno rytým rostlinným dekorem a výjevem z přístavu, délka 17 cm Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.

169 aukce 10

vyvolávací cena 5 500 Kč € 192

dosažená cena 11 500 Kč

pol. č.125
aukce: 6
16 000 Kč / 500 €
vyvolávací cena:
pol. č.126
aukce: 6
5 000 Kč / 160 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.127
aukce: 6
49 000 Kč / 1 544 €
vyvolávací cena:
49 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.128
aukce: 6
7 500 Kč / 240 €
vyvolávací cena:
pol. č.129
aukce: 6
3 000 Kč / 90 €
vyvolávací cena:
pol. č.130
aukce: 6
14 500 Kč / 460 €
vyvolávací cena: