Pohárek s uchem
mistrovská zn. BA, punc sv. Jiří a AV, Rusko, kolem r. 1770, stříbro, hmot. 27,50g, část. zlaceno, čarka, výška 3 cm
1
aukce 8
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 159
dosažená cena
5 000 Kč