Aukce 7
> Položka 7
Servírovací lžíce
puncováno Augsburg, pražská přepunc. zn. z r. 1806, Německo, pozdní 17. stol., stříbro, hmotnost 54,50 g, cizelovací rys, kanelovaná rukojeť, délka 18,5 cm
7
aukce 7
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 100
dosažená cena
5 600 Kč
Miska s cizelovanou labutí
8
7
3 000 Kč / 100 €
vyvolávací cena:
5 200 Kč
dosažená cena:
Čtyřboký košík s monogramem CC
9
7
6 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Číše
10
7
1 200 Kč / 40 €
vyvolávací cena:
1 200 Kč
dosažená cena:
Oválný košík se dvěma uchy
11
7
6 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
Sklenice s korunkou a monogramem
7
800 Kč / 25 €
vyvolávací cena:
800 Kč
dosažená cena:
Cedník na čaj s kostěnou rukojetí
13
7
3 000 Kč / 100 €
vyvolávací cena: