Aukce 7
> Položka 59
Plastika Ohaře
modrá podglaz. zn. štítu, Vídeň – Augarten, 1. pol. 20. stol., porcelán, výška 11 cm, nepoškozeno
59
aukce 7
vyvolávací cena
2 500 Kč
€ 80
dosažená cena
2 700 Kč
Rosenthal, Selb
Váza s kyticí Rosenthal
60
7
2 500 Kč / 80 €
vyvolávací cena:
3 700 Kč
dosažená cena:
Hutschenreuther
Nástolec s plastikou pelikána
61
7
2 000 Kč / 65 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Kauffmann Angelica
Máselník Karlovy Vary
62
7
1 000 Kč / 35 €
vyvolávací cena:
2 200 Kč
dosažená cena:
Popelník se žlutým emailem
63
7
1 200 Kč / 40 €
vyvolávací cena:
Nymphenburg
Chrt
64
7
3 000 Kč / 100 €
vyvolávací cena:
Liebermann Ferdinand
Plastika Putti s basou
65
7
12 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena: