Aukce 7
> Položka 67
Moser, Karlovy Vary
Váza Moser
neznačeno, Čechy, Karlovy Vary, 1. čtvrt. 20. stol., nazelenalé sklo, broušeno, kulovitá zhranělá dóza s osazenou patkou a rozšířeným lemem, výška 11,5 cm, perfektní stav
aukce 7
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 115
Miska s žebrovaným dekorem
68
7
3 000 Kč / 100 €
vyvolávací cena:
Dezertní souprava Moser – 20 ks
69
7
9 500 Kč / 310 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
Daum Nancy
Vázička s motivem bodláků
70
7
20 000 Kč / 650 €
vyvolávací cena:
Daum Nancy
Miniaturní vázička s večerní krajinou
71
7
12 000 Kč / 390 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Lalique René, Francie
Dóza s víčkem Lalique
72
7
18 000 Kč / 585 €
vyvolávací cena:
Lalique René, Francie
Dóza se zátkou Lalique
73
7
20 000 Kč / 650 €
vyvolávací cena: