Daum Nancy
Vázička s motivem bodláků
sig. Daum Nancy, zlatá zn. lotrinského kříže, Francie, kolem r. 1900, čiré sklo přejímané fialovým, leptaný dekor na vnější straně, zlaceno, úzká vázička se stlačenou kulovitou výdutí, výška 13 cm, nepoškozeno
70
aukce 7
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 650